خرید و فروش جک پالت دست دوم | بلک ابزار
جک پالت دست دوم | بلک ابزار

خرید و فروش جک پالت دست دوم

جک پالت یک ابزار مصرفی است و در طول زمان استهلاک پیدا می کند. برای مثال چرخ ها در اثر سائیدگی از بین می رود و  دیگر قابل استفاده نیست یا رنگ بدنه به مرور زمان و در استفاده از بدنه جدا می شود و بدنه دچار خط و خش می شود. اما با این وجود قسمت هایی مثل بدنه، شاسی، دسته و حتی پمپ در صورت استفاده درست و اصولی تا سالیان سال خراب نمی شوند. حتی در صورت خرابی نیز تمام قسمت های جک پالت قابل تعمیر و یا تعویض هستند. از این رو بسیاری از دوستان خرید جک پالت کارکرده و دست دوم را یک خرید اقتصادی و کارآمد می دانند. به همین منظور ما در ادامه نکات مهمی که باید در خرید جک پالت دست دوم به آن توجه داشته باشید را بررسی می کنیم.

نکات مهم در خرید جک پالت دست دوم

بسیاری از افراد برای خرید هر کالای دست دومی اول از همه به سراغ سایت های آگهی همچون سایت دیوار و شیپور می روند. خرید جک پالت دست دوم نیز از این قاعده مستثنی نیست. ولی گاهی اوقات نیز شرایطی پیش می آید که خرید جک پالت کارکرده از این سایت ها به خاطر انتخاب جک پالت نادرست بدتر به ضرر شما تمام می شود. در خرید جک پالت دستی دست دوم از سایت های دیوار و شیپور نکاتی وجود دارد که برای انتخاب جک پالت مناسب باید رعایت شود.

  1. بررسی وضعیت عملکرد: قبل از همه چیز لازم است بدانید جک پالت به درستی عمل می کند یا نه! وضعیت و شرایط پمپ و بالا آمدن آن را بسنجید که به درستی عمل کند و امتحان کنید تا زیر بار نیز به حداکثر ارتفاع خود برسد.
  2. بررسی وضعیت ظاهری: دقت کنید تا شاسی و بدنه کج شدگی، خم شدگی، ضربه خوردگی، زنگ زدگی و خراش های عمیق حاصل از استفاده نادرست نداشته باشد. زیر و روی جک پالت را چک کنید تا آثار تعمیرات یا جوشکاری نداشته باشد.
  3. بررسی وضعیت قطعات یدکی و تعمیرات: سلامت قطعات یدکی و مصرفی همچون چرخ ها، پمپ و دسته جک پالت را بسنجید. اگر قطعات به تازگی تعویض و یا به خوبی تعمیر شده باشند یک امتیاز است. زیرا دیگر نیاز نیست شما هزینه ای برای تعویض و یا تعمیر آن ها بپردازید.
  4. مقایسه قیمت و وضعیت بازار: در آخر قبل از تصمیم گیری نهایی، بهتر است. با توجه به سلامت جک پالت قیمت فروشنده را با بازار و دیگر فروشنده ها مقایسه کنید و با بالا و پایین کردن قیمت ها بهترین جک پالت دست دوم را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید.

با توجه به درخواست های مکرر شما مشتریان عزیز ما نیز در فروشگاه اینترنتی بلک ابزار اقدام به خرید و فروش جک پالت دست دوم نموده ایم. دوستانی که جک پالت دست دوم برای فروش دارند به ما مراجعه می کنند ما نیز پس از سنجش وضعیت سلامت جک پالت و در صورت نیاز انجام تعمیرات، رنگ کردن و تعویض قطعات آن را قیمت گذاری کرده و با تضمین کیفیت به دوستانی که برای خرید جک پالت دست دوم به فروشگاه مراجعه می کنند معرفی می کنیم. تا هم فروشنده و هم خریدار به خواست خود برسند.

قصد خرید جک پالت دست دوم دارم

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

جک پالت دست دوم برای فروش دارم

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
عکس واضح جک پالت خود را اضافه کنید.
این فیلد را پر کنید
keyboard_arrow_up